Nasze menu dla ciebie konstruowana jest indywidualnie na miarę twoich potrzeb. Zawsze smacznie, pięknie podane, dowiezione na czas i na miejsce .

Zobacz więcej

Chcesz mieć niezapomniane party? urodziny? spotkanie rodzinne? event firmowy? - zaproś na nie nasze niepowtarzalne Prosecco Pronto - mobilny Piaggio van z boskim nektarem zwanym prosecco

Zobacz więcej

Doświadczenie, własne wyposażenie: stoły, krzesła, pokrowce, transport, montaż i demontaż. Jesteśmy liderem w przygotowywaniu i kreowaniu eventow dużego formatu. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych do zrealizowania.

Zobacz więcej

Niezapomniana okazja, aby pierwszy raz w życiu uczestniczyć w prawdziwym balu. Wykreujemy niezpomnianą salę balową z dekoracjami, pamiątkową ścianką do zdjęć, a nasze przysmaki uprzyjemnią Wam cały wieczór.

Zobacz więcej

Piękne chwile w życiu, a my w Olchowym Gościńcu sprawimy, że będą niezapomniane - nie tylko pod względem kulinarnym ale i wizualnym. Przygotujemy ceremonie w plenerze, pod namiotami lub... gwiazdami. Wybór należy do Was!

Zobacz więcej

Co roku zamieniami halę CRS-u w największa salę balową w naszym mieście. Oferujemy moc atrakcji i niezapomniane przeżycia w jedyną taką noc w roku.

Zobacz więcej

Wybierz czas i miejsce, a my przygotujemy resztę. A jeśli chcesz być gościem w Olchowym Gościńcu, nasze sale i obsługa sprawią, że poczujesz się „jak w domu”.

Zobacz więcej